VŠ Hochschule Fresenius

Vysoká škola Hochschule Fresenius patří k největším a nejstarším soukromým vysokým školám v Německu a sídlí v Idsteinu u Wiesbadenu v německé spolkové zemi Hesensko. Má celkem 7 pracovišť po celém Německu a nově také v Praze, kde je nyní možné studovat zajímavé a prakticky zaměřené studijní programy v češtině.

Vysoká škola Hochschule Fresenius je unikátní pro svůj přístup ke studentům a zejména pro příležitosti, které jim nabízí:

  • Studium studentům umožní spolupracovat s mezinárodními firmami.
  • Výuka je zaměřena na získávání praktických znalostí a dovedností.
  • Absolventi Hoschschule Fresenius se lehce uplatní v zahraničních firmách, již během studia k tomu budou mít mnoho příležitostí.

Aktuálně nabízí Hochschule Fresenius jak v Idsteinu tak i na ostatních pracovištích v Praze, Kolíně nad Rýnem, Hamburku, Mnichově, Düsseldorfu, Frankfurtu a Berlíně bakalářské a magisterské studijní programy v prezenční i kombinované formě a také další možnosti vzdělávání.

Na vysoké škole Hochschule Fresenius můžete studovat Hotel-Tourismus and Eventmanagement (B.A.), Business Administration (B.A.), Business Psychology (B.A.) a Media Management & Entrepreneurship.

Výuka probíhá v českém jazyce a absolventi získávají německé bakalářské či magisterské vysokoškolské tituly, které jsou mezinárodně uznávané.